Technologie » Internet

Certyfikat ICSA dla biznesowych produktów Panda Security

Certyfikat ICSA dla biznesowych produktów Panda Security
Zobacz więcej zdjęć »
Programy Panda Internet Security oraz Panda Security for Desktops, wchodzący w skład pakietu Corporate Software Solution, otrzymały certyfikat ICSA w zakresie oprogramowania kompatybilnego z 32 i 64 bitowym systemem Windows 7.

Panda Internet Security 2010 zapewnia maksymalną ochronę dla użytkowników domowych i małych firm, Panda Security for Desktops przeznaczony jest do ochrony punktów końcowych w firmach.

ICSA jest jedną z najbardziej prestiżowych i niezależnych organizacji zajmujących się bezpieczeństwem IT. Przyznaje certyfikaty na podstawie gruntownych testów, tym samym zapewniając klienta o pełnej funkcjonalności danego produktu, jeszcze przed jego zakupem.

Panda Internet Security 2010 to pakiet antywirusowy zapewniający użytkownikom bezpieczne korzystanie z internetu. Program chroni przed wirusami, spyware, rootkitami, hakerami, oszustami internetowymi, kradzieżą tożsamości i innymi zagrożeniami powstałymi w internecie. Dodatkowo, zapewnia ochronę antyspamową, a  dzięki funkcjom kontroli rodzicielskiej pozwala dzieciom na bezpieczne korzystanie z internetu,. Więcej informacji na: http://www.pspolska.pl/produktyhome/internet-security/.

Panda Security for Desktops to program chroniący punkty końcowe w firmach. Rozwiązanie zapewnia ochronę przed wirusami i innymi znanymi bądź nieznanymi zagrożeniami, takimi jak: spam, spyware, ataki phishingowe, hakerzy. Wyróżnia się wysoką wydajnością, niskim wykorzystaniem zasobów i minimalnymi kosztami utrzymania. Zarządzanie tym rozwiązaniem jest proste i scentralizowane, dzięki konsoli administracyjnej AdminSecure. Panda Security for Desktops znacząco zmniejsza ryzyko infekcji wszystkich komputerów stacjonarnych, punktów końcowych i laptopów znajdujących się w firmie. Zapobiega atakom  wykorzystującym luki w zabezpieczeniach, jak również poddaje kwarantannie foldery i wiadomości zawierające nieznane złośliwe oprogramowanie. Więcej informacji na: http://www.pspolska.pl/produkty/security_for_business/ Kontakt dla mediów:

Agnieszka Burzyńska
agnieszka.b@studiopowokacja.pl
Beata Paczyńska
biuro@studioprowokacja.pl
studio PRowokacja Agencja Public Relations
+48 691 91 00 37
+48 42 209 17 45
ul. Puszkina 80, 92-516 ŁódźRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panda Security
http://www.pspolska.pl

Komentarze (2)

  • avatar
    bartolini 2010-01-28 21:08:02

    brawo - po Pandzie Cloud, kolejny produkt z certyfikatem...

  • avatar
    brokk 2010-01-28 16:02:30

    brawo, program dobry, pewnie zaraz kazdy dostanie taki certyfikat


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »