Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Chcesz być zdrowy? Myj ręce!

Chcesz być zdrowy? Myj ręce!
Zobacz więcej zdjęć »
Według ostatnich doniesień, w zapobieganiu jesiennym infekcjom wcale nie jest najważniejsze przyjmowanie dużych dawek witamin, lecz… częste mycie rąk. Nic nas lepiej nie ochroni przed grypą czy przeziębieniem, jak przestrzeganie zasad higieny rąk- zawsze i wszędzie!

Dziś, wirusy i bakterie atakują nas z każdej strony- w domu, w biurze, w podróży... Codziennie odwiedzamy tysiące miejsc i nieświadomie przenosimy bakterie, często zapominamy też umyć ręce przed posiłkami, co może być główną przyczyną wielu zakażeń pokarmowych, układu oddechowego. Na dodatek, w tym roku świat zaatakował wirus świńskiej grypy A/H1N1, a media każdego dnia donoszą o nowych przypadkach zarażonych osób, informują o pandemii, licznych mutacjach wirusa itp. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), świńska grypa rozprzestrzenia się cztery razy szybciej niż inne wirusy, a 40% śmiertelnych przypadków dotyczy młodych i zdrowych ludzi. Specjaliści ostrzegają jednak, że najgorsze dopiero przed nami, gdyż jesienią rozpocznie się fala zachorowań na zwykłą grypę. Na świecie będą wówczas dwa różne szczepy wirusa grypy- sezonowej i świńskiej, które mogą się zmutować, powodując jeszcze większą śmiertelność wśród ludzi.

Aby uchronić się przed wieloma chorobami, pamiętaj o podstawowej zasadzie: myj ręce i nie dotykaj nimi twarzy. Należy również unikać przebywania blisko osób kaszlących i kichających, co przerywa kropelkową drogę przedostawania się wirusa. Nie powinniśmy też witać się przez podanie ręki, całować czy przytulać się do chorego. Przeziębiona osoba często wyciera nos oraz kaszle zasłaniając usta rękami, na których zostaje mnóstwo zarazków. W pracy, w domu, w podróży środkami komunikacji miejskiej... zawsze i wszędzie pamiętaj o podstawowej zasadzie- prawidłowej higienie rąk! Warto mieć również przy sobie specjalne, antybakteryjne preparaty do mycia dłoni bez spłukiwania, które skutecznie zabezpieczą nas przed groźnymi wirusami i bakteriami- w każdej sytuacji!


ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO RĄK


Pozwala przestrzegać zasad higieny zawsze i wszędzie: w pracy, w aucie, w podróży, na spacerze... w każdej sytuacji!

 • Stosowanie żelu nie wymaga użycia mydła ani wody,
 • Odświeża i nadaje dłoniom delikatność,
 • Dzięki właściwościom dezynfekującym dłonie są czyste w jednej chwili,
 • Działa hipoalergicznie i grzybobójczo,
 • Nie zawiera parabenów, triklosanu, soli aluminium,
 • Produkt testowany dermatologicznie w laboratoriach ISO 9001.

Antybakteryjne działanie żelu zostało potwierdzone laboratoryjnie:

 • Likwiduje 99,9% bakterii,
 • Usuwa wirusy wywołujące wirusowe zapalenie wątroby typu C i B,
 • Przeciwdziała rotawirusom,
 • Przeciwdziała „chorobie brudnych rąk",
 • Usuwa pałeczki Salmonelli i Shigelli,
 • Działa aktywnie na wirus opryszczki pospolitej oraz na wirus HIV,
 • Skutecznie zwalcza wirus A/H1N1.

Teraz, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, możesz w szybki i prosty sposób zadbać o prawidłową higienę rąk! Dzięki temu skutecznie zabezpieczysz siebie i swoją rodzinę przed niebezpiecznymi wirusami. Dlatego miej zawsze przy sobie ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO RĄK firmy OSMOZA.

Sposób użycia: nanieść niewielką ilość żelu na dłonie, dokładnie rozprowadzić i pozostawić do wyschnięcia. NIE ZMYWAĆ ŻELU PO UŻYCIU.

Cena: ok.19 zł/100ml ( WYSTARCZA NA PONAD 100 UŻYĆ!)

Wyłączny dystrybutor- OSMOZA.

Produkt dostępny w aptekach na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »