Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Dzień Dziecka na sportowo!

Stanowiska sportowe z różnymi konkurencjami, bieg z zagadkami oraz warsztaty kreatywne – świętowanie tegorocznego Dnia Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Bielany będzie prawdziwie sportowe, a ponadto w duchu integracji.

W wydarzeniu, które odbędzie się 3 czerwca, wezmą udział podopieczni stowarzyszenia „A jednak”. Na miejscu nie zabraknie też znanych sportowców. Odwiedzający galerię handlową będą mogli sprawdzić się w siłowaniu na rękę z Markiem Neryngiem i Waldemarem Neryngiem – zawodnikami federacji Armwrestling. 

Komu nie straszny jest bieg po torze przeszkód, kto celnie strzela na bramkę, trafia do kosza czy strzela z łuku, ten doskonale odnajdzie się 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Tego dnia przestrzeń w galerii zamieni się w arenę sportową, na której dzieci wraz z opiekunami będą mogli zmierzyć się w wielu konkurencjach. 

Jeśli mocną stroną młodego zawodnika jest precyzja i stalowe nerwy, to stanowisko z minigolfem z pewnością spełni jego oczekiwania. Kto jednak woli nieco spokojniejszą rozrywkę przy planszówkach, będzie mógł wziąć udział w turnieju gier planszowych. Nie zabraknie też zabaw ruchowych, tańca i uśmiechu! 

Nie lada gratka czeka na wielbicieli sportów siłowych. W godzinach 11.30-14.00 będzie można sprawdzić się w siłowaniu na rękę z reprezentantami Polski – braćmi Markiem i Waldemarem Neryngami. Kto ma w sobie tyle odwagi i siły, by spróbować armwrestingu? Satysfakcja z pojedynku gwarantowana!

 

Szybkość, wiedza o sporcie i spostrzegawczość – te cechy przydadzą się z kolei w rodzinnym „Biegu po Auchan”. Uczestnicy (dziecko wraz z opiekunem) będą mieli za zadanie znaleźć na terenie centrum kody QR, zeskanować je, wykonać poprawnie zadanie wyświetlone w aplikacji, a następnie jak najszybciej wrócić do konferansjera. 

 

Coś dla siebie znajdą też mali wielbiciele zajęć kreatywnych. Podczas warsztatów dzieci będą tworzyć oryginalną biżuterię z koralików. W trakcie dnia nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami.

 

Wszystkie aktywności podczas wydarzenia będą miały charakter integracyjny. Gośćmi specjalnymi akcji będą podopieczni stowarzyszenia „A jednak” z Wrocławia, które opiekuje się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie.

 

„Integracyjny dzień sportu dla dzieci” odbędzie się 3 czerwca w godzinach 11-17 w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia. Wydarzenie jest organizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem “A jednak” oraz hipermarketem Auchan i Decathlon. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »