Gospodarka » Chemia

Farba, która wilgoci się nie boi

Farba, która wilgoci się nie boi
Zobacz więcej zdjęć »
Skuteczna ochrona ścian łazienek przed wilgocią połączona z estetycznym, matowym wykończeniem. Dodatkowo - wyjątkowo trwały kolor i 11 000 odcieni do wyboru. Farba Aura® Bath & Spa 532 z technologią ColorLock® Technology podbija polski rynek.

Ściany w łazience, saunie i kuchni są szczególnie narażone na działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Skraplająca się para wodna, mokre plamy na ścianach powstałe w wyniku kąpieli czy zmywania naczyń, sprawiają, że łazienka i kuchnia stanowią idealne środowisko dla rozwoju pleśni, grzybów oraz innych mikroorganizmów. Ponadto, zastosowanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza tradycyjnych, szczególnie matowych farb do malowania wnętrz powoduje powstanie licznych zacieków i odbarwień na powłoce malarskiej. Aby otrzymać matowe wykończenie, unikając przedstawionych powyżej zagrożeń, należy odnowić ściany łazienek, saun i kuchni przy użyciu innowacyjnej farby Aura® Bath & Spa 532, dedykowanej do „mokrych" pomieszczeń.  

Aura® Bath & Spa 532 to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa stworzona z myślą o dekoracji, a zarazem skutecznej ochronie pomieszczeń o wysokiej wilgotności powietrza. Farba Aura® Bath & Spa 532 przeciwdziała rozwojowi mikroorganizmów na powierzchni ścian łazienek, kuchni i saun. W formule produktu wykorzystana została innowacyjna technologia ColorLock® Technology (chcesz wiedzieć więcej wejdź na www.benjaminmoore.pl), która gwarantuje jednorodność i głębię koloru ścian, a także odporność powłoki malarskiej na wielokrotne zmywanie wodą.

 Nową farbę w portfolio produktów Benjamin Moore Paints charakteryzuje bardzo dobra siła krycia. Przy odpowiednim przygotowaniu podłoża farba nie wymaga gruntowania, a już jednokrotne malowanie przyniesie satysfakcjonujący efekt wizualny. Farba szybko schnie na ścianie i nie wydziela drażniącego zapachu, co znacząco skraca czas prac malarskich i pozytywnie wpływa na ich komfort.

 Farba Aura® Bath & Spa jest produktem w pełni przyjaznym środowisku naturalnemu i domownikom, o czym świadczy przyznanie jej prestiżowego emblematu Green PromiseTM. Tytuł ten otrzymują farby spełniające restrykcyjne normy GREENGUARD, GREENGUARD FOR CHIILDREN & SCHOOLS, CHPS (California's Collaborative for High Performance Schools) oraz LEED® dotyczące produktów malarskich o niskiej zawartości lotnych związków organicznych (LZO).

 Aura® Bath &Spa dostępna jest w obejmującej 11 000 odcieni gamie kolorystycznej w innowacyjnym systemie barwienia GENNEX® Platform, opartym o ekologiczne koloranty GENNEX® (o zerowej zawartości LZO) wzmacniające intensywność koloru i końcowe parametry wykończenia. Specjalnie z myślą o linii farb Aura® stworzona została kolekcja kolorystyczna AffinityTM, obejmująca 144 starannie wyselekcjonowane odcienie z różnych rodzin kolorystycznych.

Wyłącznym dystrybutorem materiałów malarskich Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty marki Benjamin Moore Paints dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Informacje o produkcie:

  • Wydajność: ok. 10 m2/l.
  • Stopień połysku: mat
  • Cena: od 103 zł brutto za 1 l (w tym 22% VAT).
  • Opakowanie: 0,95 l; 3,78 l
  • Producent: Benjamin Moore & Co., USA.
  • Dystrybutor: B.M. Polska


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mpobozy@bmpolska.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »