Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Konkurs wakacyjny

Nuda jest demotywująca. Człowiek chodzi rozbity cały dzień, nie ma na nic ochoty, a nawet jeśli ma, nie wie, co ze sobą zrobić. Chodzi z kąta w kąt, albo siada po prostu w fotelu przed telewizorem. Z nastaniem wieczoru ma poczucie straconego dnia.

Zwykle narzekamy, że nie mamy chwili dla siebie - praca, rodzina, obowiązki. Kiedy jednak w końcu nadchodzi wolny czas, nie wiemy jak go wykorzystać.

Pytamy znajomych o radę, ale przeważnie ich receptą jest : „Odpocznij sobie, ciągle gdzieś biegasz". Jednak zwykle nas to nie satysfakcjonuje, a nadal chcielibyśmy zrobić coś ciekawego. Jedni nie mają pojęcia, co zrobić z czasem wolnym, inni wręcz przeciwnie, mają tysiące pomysłów na nudę. Dlatego właśnie portal ZwalczNude.pl jest idealnym miejscem dla każdego. Odnajdą się tu zarówno ci, którzy chcą zaproponować, jak pozbyć się godzin wypełnionych nudą i nic nie robieniem, jaki i ci, którzy chcą kreatywnie, aktywnie i oryginalnie spędzić wolny czas. ZwalczNude.pl tak naprawdę jest od Was dla Was, to Wy go tworzycie.

Zbliżają się wakacje - więcej wolnego, urlop. Jednak nie wszyscy jeszcze wiedzą, jak wykorzystać tak długo oczekiwaną przerwę w pracy czy w szkole. Właśnie dlatego, portal ZwalczNude.pl postanowił po raz kolejny, głośno zapobiec nudzie, proponując swoim użytkownikom, do których i Ty możesz w każdej chwili dołączyć, konkurs wakacyjny! Chcemy promować aktywność, kreatywność i wyobraźnię razem z naszymi patronami medialnymi i sponsorami. I Ty przyłącz się do naszej akcji i walcz z monotonią, szarą codziennością i nudą. Daj sobie również szansę na wygranie atrakcyjnych nagród! Co zrobić, żeby wziąć w nim udział, jakie są nagrody? To wszystko jest bardzo proste!

1. Zarejestruj się na www.zwalcznude.pl

2. W kategorii Wakacje napisz swój pomysł na spędzenie wakacji.

3. Następnie prześlij maila o temacie "konkurs wakacyjny" na adres biuro@zwalcznude.pl podając link do swojego konkursowego pomysłu i login.

4. Wygraj atrakcyjne nagrody (do wyboru):

* Obóz sportowy
* Pobyt w gospodarstwie agroturystycznym na Mazurach
* nagrodami dodatkowymi będą audiobooki ufundowane przez DoSluchania.pl

Uruchomcie swoją wyobraźnię i spełnijcie swoje marzenia!
KONKURS TRWA OD 15.06. 2010 DO 31.07. 2010.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kreatywna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »