Dom » Wnętrza

Nowe salony Villa Italia

Nowe salony Villa Italia
Zobacz więcej zdjęć »
Ergo International, wyłączny dystrybutor porcelany, ceramiki i szkła marki Villa Italia w Polsce, rozszerza sieć salonów firmowych. We wrześniu zostały otwarte dwa nowe salony - w Krakowie i w Opolu.

Nowe salony oferują klientom cały asortyment marki Villa Italia - porcelanę, ceramikę, szkło, tkaniny, elementy dekoracyjne, sztućce oraz meble.
Opolski salon marki Villa Italia mieści się w nowo otwartym centrum handlowym Karolinka. Jest to największe centrum w Opolu, które już wkrótce ma szansę stać się najpopularniejszym regionalnym ośrodkiem handlu i rozrywki. Z kolei salon krakowski, powstał w znanym i lubianym przez mieszkańców Krakowa centrum handlowo-rozrywkowo-kulturalnym Zakopianka. W obydwóch salonach można obejrzeć sezonowo zmieniające się ekspozycje prezentujące najnowsze trendy wzornictwa przemysłowego oraz nabyć produkty z najnowszych kolekcji marki Villa Italia.
Produkty dekoracyjne marki Villa Italia można obecnie kupić na terenie całego kraju w siedmiu salonach firmowych w Warszawie, Jankach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie oraz Opolu i ponad 400 sklepach patronackich. Kolejny salon powstanie w Dąbrowie Górniczej.

Villa Italia to marka najlepszej klasy porcelany stołowej, ceramiki użytkowej, kieliszków, sztućców oraz dodatków stołowych Villa Italia oferuje bogaty asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów.
Kolekcję porcelany Villa Italia tworzą przede wszystkim pełne elegancji serwisy obiadowe i herbaciane o niezwykłej białości i wyjątkowo gładkim szkliwie, zdobione złotem i platyną. Kolekcje Villa Italia powstają w studiu projektowym w Mediolanie i są zastrzeżone na rynku polskim. Ceramikę Villa Italia wyróżnia spośród innych piękny kremowy i mleczny kolor, a także delikatność i niezwykła precyzja wykonania. Jakość wyrobów Villa Italia podnoszą dodatkowo elementy wykonane i malowane ręcznie.

Villa Italia łączy w sobie walory estetyczne i funkcjonalne. Produkty marki Villa Italia wyróżnia oryginalne wzornictwo i różnorodność stylu.

Wyłącznym importem produktów marki Villa Italia w Polsce jest firma Ergo International.


Salony firmowe Villa Italia:

* Centrum Janki, Galeria Real, ul. Mszczonowska 3, Janki
* Pasaż Handlowy "RONDO", ul. Zamenhofa 133, Poznań
* C.H. ARKADIA, ul. Jana Pawła II 82, Warszawa
* C.H. MANUFAKTURA, ul. Jana Karskiego 5, Łódź
* C.H. MAGNOLIA-PARK, ul. Legnicka 58, Wrocław,
* C.H. ZAKOPIANKA, ul. Zakopiańska 62, Kraków,
* C.H. KAROLINKA, ul. Wrocławska 154, 45-837 Opole.

www.villaitalia.pl
Kontakt dla mediów:

Agnieszka Malesza-Woźniak, Anna Haliżak
Triple PR
Ul. Nizinna 31 lok. 6; 04-386 Warszawa
Tel. 22 612 44 36; 600 360 991
agnieszka.malesza@triplepr.pl, anna.halizak@triplepr.pl

www.triplepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

triple

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »