Gospodarka » Żywność

Praliny z szampańską nutą od Mieszko

Praliny z szampańską nutą od Mieszko
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsza bombonierka firmy Mieszko – Magnifique, to pięć zmysłowych smaków czekoladek z efektownymi dekoracjami. Czarne, eleganckie opakowanie skrywa wyśmienite kompozycje, które rozpieszczą podniebienie każdego smakosza najlepszej czekolady.

Wsłuchując się uważnie w potrzeby rynku pralin, Mieszko S.A. z wyjątkową starannością tworzy ofertę czekoladek z segmentu Premium. Rezultatem tych działań jest nowa bombonierka Magnifique, skierowana do osób ceniących wysoką jakość produktu pod każdym względem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wewnątrz opakowania znajdziemy wyborne czekoladki: pralinę z kremowym nadzieniem o smaku szampana wzbogaconą dodatkiem winiaku Marc de Champagne, pralinę łącząca smaki wanilii i truskawki dekorowaną czekoladą deserową, czekoladkę o smaku orzecha laskowego z kremem gianduja,  pralinę o smaku łączącym czekoladę i brandy dekorowaną crispi czekoladowym oraz  pralinę z kokosem w czekoladzie mlecznej zdobioną efektowną kalkomanią.

Opakowanie Magnifique charakteryzuje wysmakowana szata graficzna w eleganckiej kolorystyce czerni i złota. Efektowne tłoczenia i staranne wykończenie opakowania podkreślają najwyższą jakość bombonierki.

Bombonierka Magnifique dostępna jest w opakowaniu 243g, sugerowana cena na półce to 19,50 zł.

 

Firma Mieszko S.A. – jeden z najbardziej znanych polskich producentów słodyczy. Zaliczana do grona najrzetelniejszych Polskich Pracodawców. Od 1997 roku jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ciągu 11 lat od założenia przychody firmy wzrosły ponad pięciokrotnie. Obecnie firma dysponuje dwoma zakładami produkcyjnymi w Raciborzu i jednym w Warszawie, w których zatrudnia ponad 800 osób. Mieszko S.A. produkuje karmelki, wyroby czekoladowe i wafle na rynek Polski oraz na eksport (ponad 20% produkcji) do krajów UE, Stanów Zjednoczonych i Rosji. Najbardziej znane produkty firmy to cukierki musujące Zozole – lider na rynku cukierków musujących, A’madorro, Amoretta, Cherrissimo, Chocoladorro, praliny Klejnoty, czekoladki Michaszki, karmelki Frutis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

malgosiasigma

Komentarze (1)

  • avatar
    ~chocobox 2014-10-15 13:25:28

    Witam, to prawda, jakość czekoladek Mieszko zalicza się do jednych z lepszych na rynku. Wiem to bo często testuję czekoladki jako ich producent Czekoladek Chocobox. Mam nadzieję, że również je spróbujecie;


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »