Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Smak zabawy z Tomem i Jerrym

Smak zabawy z Tomem i Jerrym
Zobacz więcej zdjęć »
Victoria Cymes, renomowany producent syropów, soków i napojów, wprowadził na rynek stuprocentowe soki owocowe dla dzieci na licencji Tom i Jerry, stworzył też stronę www.smakzabawy.pl, gdzie znajduje się ciągle powiększany dział „Świat gier i zabaw” przeznaczony specjalnie dla najmłodszych.

Victoria Cymes  dba nie tylko o zdrowie dzieci, ale również o ich rozwój intelektualny. Na stronie www.smakzabawy.pl  rodzice znajdą dla swoich dzieci wiele ciekawych propozycji zabaw, w tym kilka gier interaktywnych. Głównymi bohaterami strony są Tom i Jerry, ich postacie pojawiają się również we wszystkich grach i zabawach.

Przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym dział „Świat gier i zabaw” jest podzielony na trzy sekcje – gry, kolorowanki i łamigłówki.

Gry to fantastyczne magiczne pianinko, które pozwala dziecku skomponować własną melodię, nagrać ją, a nagranie wysłać, na przykład mamie. Kolejna gra to owocowe memory Toma – jej celem jest ćwiczenie pamięci i koncentracji. Pozostałe dwie gry to puzzle i szafa Jerry’ego – ich zadaniem jest ćwiczenie koordynacji ręka-oko, a przy okazji dostarczają naszym pociechom mnóstwo radości.

Kolorowanki to dwadzieścia różnych obrazków, które po wydrukowaniu pozwolą zająć nasze maluchy na dłuższy czas, albo zorganizować zabawę nawet dla większej grupy dzieci.

W sekcji Łamigłówki znajdują się tak lubiane przez najmłodszych zabawy typu „połącz kropki”, „znajdź różnicę”, czy labirynty. Dzięki zamieszczonym tam obrazkom można stworzyć mały teatrzyk, a nawet przygotować dla dziecka maski Toma lub Jerry’ego.

Tom i Jerry są bohaterami jednej z najbardziej znanych na świecie serii kreskówek. Od 1940 roku kot i mysz bawią kolejne pokolenia dzieci. W polskiej telewizji Tom i Jerry pojawili się po raz pierwszy w 1992 roku. Kreskówka jest emitowana na kanałach telewizji naziemnej i satelitarnej. Victoria Cymes korzysta z marki na podstawie umowy licencyjnej, zawartej        w 2014 roku z Warner Bros. Consumer Products.

Linia produktów na licencji Tom i Jerry to soki 100% owocowe w trzech wariantach smakowych: pomarańczowy, jabłkowy i wieloowocowy, których producentem jest Victoria Cymes. Opakowanie: kartonik 200 ml ze słomką. Cena za opakowanie wynosi  1,19 zł.

Victoria Cymes od 30 lat wytwarza produkty spożywcze najwyższej jakości. Historia firmy sięga 1981 roku. Oferta produktowa obejmuje ponad 140 pozycji, w tym świeże soki, syropy, napoje, wody i musztardy. Produkcja odbywa się w oparciu o znakomitą wodę pochodzenia plejstoceńskiego z własnych studni głębinowych. Wyroby Victorii Cymes dostępne są sieciach handlowych i sklepach detalicznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.mitrowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »