Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Teatrzyk dla dzieci – Piskle, które poznaje wieś

Teatrzyk dla dzieci – Piskle, które poznaje wieś
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę 8 lipca kwietnia w podwarszawskiej Galerii Łomianki odbędzie się kolejne bezpłatne rodzinne przedstawienie teatralne. Mali widzowie i ich rodzice obejrzą spektakl pt. „Pisklę, które poznaje wieś”.

Wyraziści bohaterowie oraz ich ciekawe przygody, czekają na dzieci podczas kolejnego teatralnego spotkania w Galerii Łomianki. W sobotę 8 lipca mali widzowie i ich rodzice obejrzą spektakl pt. „Pisklę, które poznaje wieś”. Dzieci będą towarzyszyły tytułowemu bohaterowi w ciekawych przygodach i razem z nim poznawały zwierzęta, które mieszkają na wiejskim podwórku. Nie zabraknie okazji do dobrej zabawy i śmiechu, a kolorowa scenografia pomoże widzom przenieść się w wyobraźni do świata głównych bohaterów. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na małych widzów czeka również zabawę z nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu będzie można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 6 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do sklepu Smyk lub Empik. Kartę uczestnika oraz pierwszą pieczątkę będzie można zdobyć już podczas spektaklu.

 

W kolejne miesiące będzie można obejrzeć spektakle:

      5 sierpnia „O pchle, co manier nie miała”

      2 września „Leśna polana”

      7 października „O królewnie Marysi i lodowej górze”

      4 listopada „Jak Paweł i Gaweł”

      2 grudnia „O złotym dzwonku świętego Mikołaja”

 

Przedstawienie pt. „Pisklę, które poznaje wieś” odbędzie się w sobotę 8 lipca w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16.00. Wstęp wolny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »