Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Auchan Częstochowa rozdaje nagrody na 8. urodziny

Auchan Częstochowa rozdaje nagrody na 8. urodziny
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowe Auchan Częstochowa zaprasza na wspólne świętowanie swoich 8. urodzin. Gwarantowane emocje, niezapomniane wrażenia i mnóstwo wygranych. Tak zapowiada się weekend 22 i 23 sierpnia. Na szczęśliwców, którzy wezmą udział w przygotowanych atrakcjach czeka wycieczka do Paryża.

Takiego deszczu nagród w Częstochowie już dawno nie było. Centrum Handlowe Auchan Częstochowa zaprasza małych i dużych na urodzinową fetę. By wzbudzić emocje i sprawić, że świętowanie stanie się jeszcze ciekawsze, Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przygotowało dla swoich Klientów Olimpiadę Urodzinową, obejmującą zarówno konkurencje sportowe, jak i umysłowe. Każdy, kto okaże paragon z zakupów zrobionych na terenie galerii lub w hipermarkecie i wypełni specjalny Karnet Olimpijski, będzie mógł zmierzyć się z innymi uczestnikami w konkursach. 10 najlepszych osób przejdzie do Wielkiego Finału Olimpijskiego z wartościowymi nagrodami do wygrania, a wśród wszystkich uczestników Olimpiady Urodzinowej zostanie rozlosowana wycieczka do Paryża.

Chcąc podkreślić, że już 8. rok Centrum Handlowe Auchan Częstochowa cieszy się sympatią i zaufaniem swoich Klientów, właśnie „8” będzie szczególną liczbą w weekend 22 i 23 sierpnia. Organizatorzy zapewniają swoim gościom wartościowe nagrody:

  • 8 telewizorów plazmowych,

  • 80 nagród niespodzianek,

  • 800 medali pamiątkowych.

 

Na specjalne nagrody i upominki liczyć mogą też wszystkie osoby, które swoje urodziny obchodzą właśnie 22 i 23 sierpnia. Emocje, wrażenia, rywalizacja i urodzinowy tort czekają.

 

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Więckowska

e-mail: pr@fabrykaidei.pl

tel. 071 783 55 12

Informacje o Centrum Handlowym Auchan Częstochowa: 

 

Centrum Handlowe Auchan Częstochowa przy ulicy Krakowskiej w Poczesnej, należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2001 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - ponad 60 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dogodny dojazd do centrum zapewniają kursujące codziennie z różnych części miasta, bezpłatne autobusy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fabryka Idei Sp. z o. o.
http://www.fabrykaidei.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »