Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Nowe odcinki programu "Wspaniałe podróże koleją - 175 lat" na Travel Channel

Nowe odcinki programu "Wspaniałe podróże koleją - 175 lat" na Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
Premiera: 12 lipca o godzinie 21.00 Mamy niespodziankę dla wszystkich miłośników „Niezwykłych podróży kolejami” ponieważ nowe odcinki tego fantastycznego programu powrócą na ekrany telewizorów już 12 lipca.

Nowa seria będzie jeszcze bardziej ciekawsza od poprzedniej. Prowadzący program będą chcieli pokazać nam jak historia oraz rozrost kolej były powiązane z rozwojem gospodarczym i historią Ameryki. Dzisiejsze położenie wielu głównych miast USA ma ścisły związek z powstawaniem głównych szlaków kolejowych. Nasz gospodarz David Holt pokaże nam pozostałości po wspaniałym złotym wieku kolejnictwa.

Wszędzie, od piaszczystych wydm półwyspu Cape Cod, poprzez bujne lasy porastające zbocza Apallachów, pustynne doliny i ośnieżone szczyty gór Zachodu powstawały kolejowe drogi. Nie było takich przeszkód, których nie można by pokonać. Pokazuje to wizyta w słynnym miejscu Golden Spike National Historic Site, upamiętniającym wbicie ostatniego gwoździa i zakończenie budowy linii kolejowej łączącej wschodnie
i zachodnie wybrzeże Ameryki.

David Holt mówiąc „wszyscy na pokład” zaprasza nas na jeszcze jedną fascynującą podróż wspaniałymi, wciąż działającymi stalowymi rumakami pamiętającymi lata dawnej świetności.

Oglądaj „Niezwykłe podróże kolejami” i poznaj fascynującą historię „żelaznych koni” Ameryki! 

Jest to jedynie zarys tego co możesz zobaczyć w nowej serii programu Obieżyświat, dlatego zapraszamy przed telewizory 12 lipca o godzinie 21.00!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »